Konkurs „ENERGETYKA ROZPROSZONA GWARANTEM BEZPIECZEŃSTWA ENERGETYCZNEGO NA TERENACH NISKOZURBANIZOWANYCH”

Od 20 maja w budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania przy ul. Rejtana 16 można oglądać wystawę prac fotograficznych przesłanych na konkurs organizowany w ramach realizacji projektu „ENERGETYKA ROZPROSZONA GWARANTEM BEZPIECZEŃSTWA ENERGETYCZNEGO NA TERENACH NISKOZURBANIZOWANYCH” dofinansowanego z NARODOWEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ.

Spośród przesłanych prac jury konkursu w składzie:

Pani doc. dr Monika Madej – Rektor Wyższej Szkoły Ekologii i Zarzadzania
Pani Agnieszka Kozłowska – Kierownik projektu „Energetyka rozporoszona gwarantem bezpieczeństwa energetycznego na terenach niskozurbanizowanych”
Pan dr Jarosław Osiak – ekspert ds. energetyki odnawialnej

nagrodziło i wyróżniło prace:

1.    Pani Adrianny Waszak przyznając tytuł „Zwycięzcy” oraz nagrodę - rower,
2.    Pana Andrzeja Zubek przyznając drugie miejsce oraz nagrodę - zegarek solarny,
3.    Pani Agnieszki Rutkowskiej przyznając trzecie miejsce oraz nagrodę – hulajnogę
4.    Pana Mariusza Sobeckiego przyznając wyróżnienie
5.    Pana Sławomira Ostrowskiego przyznając wyróżnienie

Wręczenie nagród odbyło się w dniu 20 maja 2016 r. w czasie konferencji „Szanse i bariery rozwoju energetyki prosumenckiej w Polsce”